за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

ФИНАЛНИ ПОПУСТИ

НЕ ЈА ПРОПУШТАЈТЕ ОВАА МОЖНОСТ ЗА ШОПИНГ СО ОДЛИЧНА ЗАШТЕДА!  

Само на нашиот online shop пронајдете ги попустите на
понуда со сите омилени брендови Nike, adidas, Champion, Ellesse и многу други!

МОДЕЛИ ЗА МАЖИ

Бидете автентични, модерни и спремни за секојдневните предизвици носејќи некои од спортски и lifestyle модели за мажи.

КОЛЕКЦИЈА ЗА ЖЕНИ

Удобноста и стилот се синоними за спортска колекција за жени што некои од најпознатите брендови ни ја подготвија оваа сезона.

МОМЧИЊА И ДЕВОЈЧИЊА

Понудата за момчиња и девојчиња во нашиот online shop никогаш не била поинтересна.
Ви претставуваме модели за сите возрасти, дизајнирани за да го следат правилниот раст и развој на вашите најмали.