Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

Искористи дополнителни 10% попуст.
Дополнителниот попуст до 10% автоматски ќе се пресмета по потврдата за успешно плаќање.
Акцијата не може да се комбинира со програмата Sport&Bonus.
Aкцијата трае до 31.01.2022