Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

15.
Sep
2020
Лидерот во производството на спортска опрема, adidas, ги претстави најновите X GHOSTED копачки, наменети за фудбалери кај кои брзината е најсилното оружје. Моделот X GHOSTED се одликува со модерни крампони прилагодени за најбрзите спринтери во светот на фудбалот и е идеален за играчи кои сакаат да ги надминат границите на модерниот фудбал во пресрет на почетокот на новата сезона во Лигата на шампиони на УЕФА, Лигата на Европа на УЕФА и Лигата на шампионите на УЕФА за жени.
03.
Sep
2020
Долго очекуваниот Sport Vision пристигна во Охрид и Струга со модерни продавници од најновиот премиум концепт!
01.
Sep
2020
Новите Nike Phantom GT копачки побарајте ги во Sport Vision продавниците или пак на нашиот вебсајт.  
27.
Aug
2020
ОСТВАРЕТЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ 30% ПОПУСТ НА ЦЕЛА СМЕТКА Одберете 3 или повеќе производи од комбинациите кои ги подготвија нашите млади инфлуенсери или направете комбинација по ваша желба, а дополнителниот попуст од 30% ќе ве чека при креирањето на нарачката! *Оваа акција не се комбинира со останатите акции.
27.
Aug
2020
ОСТВАРЕТЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ 30% ПОПУСТ НА ЦЕЛА СМЕТКА Одберете 3 или повеќе производи од комбинациите кои ги подготвија нашите млади инфлуенсери или направете комбинација по ваша желба, а дополнителниот попуст од 30% ќе ве чека при креирањето на нарачката! *Оваа акција не се комбинира со останатите акции.
27.
Aug
2020
ОСТВАРЕТЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ 30% ПОПУСТ НА ЦЕЛА СМЕТКА Одберете 3 или повеќе производи од комбинациите кои ги подготвија нашите млади инфлуенсери или направете комбинација по ваша желба, а дополнителниот попуст од 30% ќе ве чека при креирањето на нарачката! *Оваа акција не се комбинира со останатите акции.
27.
Aug
2020
ОСТВАРЕТЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ 30% ПОПУСТ НА ЦЕЛА СМЕТКА Одберете 3 или повеќе производи од комбинациите кои ги подготвија нашите млади инфлуенсери или направете комбинација по ваша желба, а дополнителниот попуст од 30% ќе ве чека при креирањето на нарачката! *Оваа акција не се комбинира со останатите акции.
25.
Aug
2020
НАРАЧАЈТЕ CHAMPION КОМПЛЕТ ТРЕНЕРКИ, РАНЕЦ И ПАТИКИ ПО ЦЕНА ОД 3890 ДЕНАРИ ЗА НОВИ УЧИЛИШНИ УСПЕСИ со оваа комбинација или со комбинација од понудата која ја подготвивме за нов Champion училишен старт по цена од 3890 денари.
25.
Aug
2020
НАРАЧАЈТЕ CHAMPION КОМПЛЕТ ТРЕНЕРКИ, РАНЕЦ И ПАТИКИ ПО ЦЕНА ОД 3890 ДЕНАРИ ЗА НОВИ УЧИЛИШНИ УСПЕСИ со оваа комбинација или со комбинација од понудата која ја подготвивме за нов Champion училишен старт по цена од 3890 денари.
24.
Aug
2020
Оваа година иако имаме еден поинаков крај на летото и почеток на школската година, нашите најмили, треба тој почеток да го дочекаат подготвени.
19.
Aug
2020
„You Can’t Stop Us“ е кампања што дефинитивно ќе ја одбележи 2020 година. Погледнете зошто таа го воодушеви целиот спортски свет.
04.
Aug
2020
Добро е познато дека брендот Reebok е еден од најдобрите кога станува збор за дизајнот и перформансите на обувките и опрема за тренинг.
29.
Jul
2020
Поздравете го летното сонце секој ден со овие 5 вежби за истегнување кои ги препорачуваат јога инструкторите.
27.
Jul
2020
„По утрото, денот се познава“, затоа треба да ги воведете овие пет активности во вашата утринска рутина за да имате добар почеток на денот
24.
Jul
2020
Целиот свет е на TikTok! Оваа апликација стана неверојатно популарна за време на пандемијата и нејзината популарност расте секој ден, исто како и бројот на корисници.
16.
Jul
2020
Ви ги откриваме сите нови трендови кои ги маѓепсаа љубителите на фитнесот ширум светот. Добрата вест е дека овие тренинзи можете да ги правите и дома!
13.
Jul
2020
Девеесетите целосно ‘’се сместија’’ во нашиот гардеробер, додека омилените модели од оваа деценија и ова лето ја освојуваат sneaker сцената. Погледнете кои патики со сигурност ќе ги носиме.
13.
Jul
2020
Од лансирањето во 2013. година, Boost ги поставуваат стандардите за удобност и дизајн, овозможувајќи им на спортистите од различните категории вклучувајќи го и трчањето, кошарката, тенисот, голф, скејтбординг и безбол да постигнат врвни резултати.
string(0) ""
string(0) ""