Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Дали тренингот во вашиот дом стана суштински дел од вашата дневна рутина? Можете ли да кажете дека сте во добра форма? Дојде време да ги подобрите вежбите што ги правите, а ние ви ја обезбедуваме опремата што сигурно ќе придонесе за тоа. Погледнете ја понудата што ја издвоивме за вас.

 

Дури и кога тренирате дома, мора да се грижите за удобноста и квалитетот на спортската облека што ја носите. Проверете ги Nike, adidas, Reebok, Under Armor и останатите брендови и нарачајте уште денес, за целосно да уживате во секоја вежба што ја правите.

 

Облека за мажи
Облека за жени

 

Нарачајте нови патики со кои удобно ќе вежбате. Без разлика дали имате вежбање со висок интензитет, вежбање со сила или трчате на трака, удобните патики се неопходни за да ги одржите зглобовите здрави и без повреди, како и да ги правите вежбите правилно и на најдобар можен начин. Погледнете ги моделите од познатите брендови што ги издвоивме за вас.

 

Обувки за мажи
Обувки за жени

 

Редовната физичка активност на најмладите е од големо значење кога поминуваат многу време дома. Затоа нудиме разновиден асортиман на обувки, облека и опрема од светски познатите брендови за момчиња и девојчиња. Благодарение на нив, секоја физичка активност на најмалите ќе биде уште позабавна и поудобна.

 

Понуда за момчиња
Понуда за девојчиња

 

Доколку овие денови чувствувате напнатост и стрес, добро е да започнете да вежбате јога. Оваа древна вештина ќе ви помогне да се ослободите од вишокот негативна енергија, да го опуштите вашето тело и полесно да ги издржите деновите што ги поминувате дома. Можете да најдете се што ви треба за јога во домашни услови во нашата понуда и да нарачате онлајн.

 

За мажи
За жени

SHOP BY LOOK

ИЗБЕРЕТЕ ЈА ИДЕАЛНАТА КОМБИНАЦИЈА

НАША ПРЕПОРАКА

ШТО ДА ПРАВИМЕ КОГА ЌЕ ЈА ИЗГУБИМЕ МОТИВАЦИЈАТА ЗА ТРЕНИНГ?
НАША ПРЕПОРАКА: 5 ФИТНЕС АПЛИКАЦИИ ЗА ТРЕНИНГ ВО ДОМОТ
СОВЕТИ КАКО ВЕЖБАЊЕТО ДА ГО НАПРАВИТЕ ПОЗАБАВНО ЗА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО