за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Тренерка

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
kids-vozrast
Листа: ONLINE РАСПРОДАЖБА
73 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка CHA223G400-80
Детски тренерки
2.234 ДЕН
2.793 ДЕН
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Детски тренерки
2.682 ДЕН
3.353 ДЕН
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка CHA223B400-21
Детски тренерки
2.234 ДЕН
2.793 ДЕН
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски тренерки
2.425 ДЕН
3.032 ДЕН
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Не се само дуксерите парче облека што го носиме кога сакаме да чувствуваме вистинска удобност, туку вклучуваме и тренерки во таа група. Тие се дизајнирани да изгледаат беспрекорно со кои и патики да се носат, додека во зависност од спортот што го тренираме, избираме различни брендови, материјали и дизајни.

Понудата на Sport Vision, барем кога станува збор за машки тренерки, женски тренерки и детски тренерки, се состои од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и Lotto. Покрај многубројните, и пред сè, квалитетни брендови, ние нудиме и тренерки за тренинг, тренерки за фудбал, но и секојдневни тренерки, кои наскоро ќе станат ваш прв избор кога патувате, имате дневни активности во градот или едноставно ќе одите на прошетка.