за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Тренерка

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
2XL
3XL
20 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Тренерка 1365402-045
Машки тренерки
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки тренерки
7.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки тренерки
5.803 ДЕН
Заштеда 30%
8.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки тренерки
5.243 ДЕН
Заштеда 30%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки тренерки
5.173 ДЕН
Заштеда 30%
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки тренерки
5.593 ДЕН
Заштеда 30%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки тренерки
4.794 ДЕН
Заштеда 40%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Машки тренерки
4.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Машки тренерки
4.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Машки тренерки
4.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Машки тренерки
3.510 ДЕН
Заштеда 20%
4.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки тренерки
3.990 ДЕН
Заштеда 20%
4.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки тренерки
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки тренерки
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки тренерки
4.753 ДЕН
Заштеда 30%
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки тренерки
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Тренерка 1357139-012
Машки тренерки
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Не се само дуксерите парче облека што го носиме кога сакаме да чувствуваме вистинска удобност, туку вклучуваме и тренерки во таа група. Тие се дизајнирани да изгледаат беспрекорно со кои и патики да се носат, додека во зависност од спортот што го тренираме, избираме различни брендови, материјали и дизајни.

Понудата на Sport Vision, барем кога станува збор за машки тренерки, женски тренерки и детски тренерки, се состои од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и Lotto. Покрај многубројните, и пред сè, квалитетни брендови, ние нудиме и тренерки за тренинг, тренерки за фудбал, но и секојдневни тренерки, кои наскоро ќе станат ваш прв избор кога патувате, имате дневни активности во градот или едноставно ќе одите на прошетка.