за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Текстил

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
2479 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CCM181150-52
Машки дуксер
1.345 ДЕН
Заштеда 50%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер KRZ193165-06
Машки дуксер
995 ДЕН
Заштеда 50%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DX2029-010
Машки дуксер
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FB8435-010
Машки дуксер
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 214049-EM004
Машки дуксер
2.645 ДЕН
Заштеда 50%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FB8435-599
Машки дуксер
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DD5174-222
Машки дуксер
5.243 ДЕН
Заштеда 30%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 214368-KK001
Машки дуксер
3.534 ДЕН
Заштеда 40%
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ8019-252
Машки дуксер
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер KRZ193165-02
Машки дуксер
995 ДЕН
Заштеда 50%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A456BSQ6
Машки дуксер
3.003 ДЕН
Заштеда 30%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CU4489-722
Машки дуксер
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB8439-323
Машки дуксер
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки дуксер
1.253 ДЕН
Заштеда 40%
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер BV2645-410
Машки дуксер
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 2053321278
Машки дуксер
5.512 ДЕН
Заштеда 20%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 2031311414
Машки дуксер
4.232 ДЕН
Заштеда 20%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1379306-400
Машки дуксер за трчање
3.992 ДЕН
Заштеда 20%
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTA223M606-06
Машки дуксер
1.794 ДЕН
Заштеда 40%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Машки дуксер
5.350 ДЕН
Заштеда 20%
6.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379811-390
Машки дуксер
5.032 ДЕН
Заштеда 20%
6.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379755-390
Машки дуксер
2.632 ДЕН
Заштеда 20%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1380323-001
Машки дуксер
4.943 ДЕН
Заштеда 25%
6.590 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортската облека, од сезона во сезона, привлекува повеќе внимание и ги поместува границите во начинот на изработка и употреба на најквалитетната технологија. Благодарејќи на неа, спортистите реализираат уште подобри резултати на теренот, атлетските патеки и базени, додека дизајнерите се натпреваруваат да претстават уште поатрактивен дизајн на најпопуларните парчиња облека. Токму тој спој на врвен квалитет и беспрекорен дизајн е клучен за време на одбирање на спортската опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop.

Машката спортска облека, женската спортска облека и детската спортска опрема од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и други, ќе ви овозможат удобност, максимално движење за време на тренингот и подобрување на спортските перформанси. Облеката за фудбал, кошарка, планина, трчање, тренинг или пливање до последниот детал е прилагодена за движењата кои спортистот ги прави за време на тренингот, меѓутоа и за физичкиот напор на кој што е изложен. Нема да ве привлече само разноликоста на спортовите за кои е наменета спортската облека од понудата на Sport Vision туку и достапноста на различни моделите.

Маици, јакни, дуксери, шорцеви или долниот дел тренерки ќе ги воодушеват сите спортисти, меѓутоа и љубителите на уникатен спортски стил, па со вистинско задоволство ќе ги носат за време на тренингот, големи спортски настани, меѓутоа и во секојдневни варијанти. За сите пригоди, потребни ви се и удобни обувки, но и торби, ранци, и останата опрема. Секој од споменатите модели е достапен online, поради што купувањето е значително олеснето, додека бројните погодности кои следат со сигурност ќе ве вратат на Sport Vision Online Shop да си купите уште некое од своите омилени парчиња облека.