за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Текстил

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-momcinja
deca-devojcinja
kids
trening
156 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379791-001
Детски дуксер
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379791-025
Детски дуксер
2.392 ДЕН
Заштеда 20%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1379794-001
Детски дуксер
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1366372-001
Детски дуксер
2.032 ДЕН
Заштеда 15%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1374750-558
Детски дуксер
2.542 ДЕН
Заштеда 15%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1373127-001
Детски дуксер
2.032 ДЕН
Заштеда 15%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1373629-600
Детски дуксер
3.052 ДЕН
Заштеда 15%
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1366891-410
Детски дуксер
4.157 ДЕН
Заштеда 15%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер 1357585-183
Детски дуксер
2.032 ДЕН
Заштеда 15%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DX5518-010
Детски дуксер
3.562 ДЕН
Заштеда 15%
4.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1370208-456
Детски дуксер
3.392 ДЕН
Заштеда 15%
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1373130-647
Детски дуксер
2.882 ДЕН
Заштеда 15%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер 1357585-610
Детски дуксер
2.117 ДЕН
Заштеда 15%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер 1357613-408
Детски дуксер
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер 1357613-011
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски дуксер
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DV3221-010
Детски дуксер
4.312 ДЕН
Заштеда 20%
5.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1370183-002
Детски дуксер
1.734 ДЕН
Заштеда 40%
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1370206-496
Детски дуксер
2.542 ДЕН
Заштеда 15%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1357609-011
Детски дуксер
1.883 ДЕН
Заштеда 30%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1366045-684
Детски дуксер
1.614 ДЕН
Заштеда 40%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1373499-003
Детски дуксер
2.233 ДЕН
Заштеда 30%
3.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Детски дуксер
2.370 ДЕН
Заштеда 15%
2.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски дуксер
2.710 ДЕН
Заштеда 20%
3.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски дуксер
3.352 ДЕН
Заштеда 30%
4.788 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортската облека, од сезона во сезона, привлекува повеќе внимание и ги поместува границите во начинот на изработка и употреба на најквалитетната технологија. Благодарејќи на неа, спортистите реализираат уште подобри резултати на теренот, атлетските патеки и базени, додека дизајнерите се натпреваруваат да претстават уште поатрактивен дизајн на најпопуларните парчиња облека. Токму тој спој на врвен квалитет и беспрекорен дизајн е клучен за време на одбирање на спортската опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop.

Машката спортска облека, женската спортска облека и детската спортска опрема од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и други, ќе ви овозможат удобност, максимално движење за време на тренингот и подобрување на спортските перформанси. Облеката за фудбал, кошарка, планина, трчање, тренинг или пливање до последниот детал е прилагодена за движењата кои спортистот ги прави за време на тренингот, меѓутоа и за физичкиот напор на кој што е изложен. Нема да ве привлече само разноликоста на спортовите за кои е наменета спортската облека од понудата на Sport Vision туку и достапноста на различни моделите.

Маици, јакни, дуксери, шорцеви или долниот дел тренерки ќе ги воодушеват сите спортисти, меѓутоа и љубителите на уникатен спортски стил, па со вистинско задоволство ќе ги носат за време на тренингот, големи спортски настани, меѓутоа и во секојдневни варијанти. За сите пригоди, потребни ви се и удобни обувки, но и торби, ранци, и останата опрема. Секој од споменатите модели е достапен online, поради што купувањето е значително олеснето, додека бројните погодности кои следат со сигурност ќе ве вратат на Sport Vision Online Shop да си купите уште некое од своите омилени парчиња облека.