Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Текстил

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
Lista: СЕЗОНСКИ ПОПУСТ
681 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas B MH BOS FZ FL е детски дуксер за момчиња со капуљача. Класичниот дизајн го пра...
дуксер за момчиња
1.812 ДЕН
Заштеда 35%
2.788 ДЕН
Големина
62
68
74
80
86
92
98
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 939635-010
2.583 ДЕН
Заштеда 30%
3.690 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер BV3590-480
2.583 ДЕН
Заштеда 30%
3.690 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер BV3590-050
2.583 ДЕН
Заштеда 30%
3.690 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер BV3649-010
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CJ7887-010
2.543 ДЕН
Заштеда 25%
3.390 ДЕН
Големина
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер AJ0117-056
2.303 ДЕН
Заштеда 30%
3.290 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 856185-063
1.545 ДЕН
Заштеда 50%
3.090 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер BV3699-091
Nike Sportswear Club Big Kids' Full-Zip Hoodie е детски дуксер со капуљача за момчи...
Дуксер
2.093 ДЕН
Заштеда 25%
2.790 ДЕН
Големина
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CU9221-010
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Големина
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер BV0785-063
1.488 ДЕН
Заштеда 35%
2.290 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CU9308-011
Nike Sportswear детскиот дуксер со класичен спортски дизајн може да го носите во сите п...
Детски дуксер
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Големина
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CK0958-010
3.192 ДЕН
Заштеда 20%
3.990 ДЕН
Големина
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер AR4020-010
3.518 ДЕН
Заштеда 25%
4.690 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер AR4020-063
3.283 ДЕН
Заштеда 30%
4.690 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер AR4020-078
2.345 ДЕН
Заштеда 50%
4.690 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CHZ191462-106
1.098 ДЕН
Заштеда 35%
1.690 ДЕН
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CHZ191462-2175
1.098 ДЕН
Заштеда 35%
1.690 ДЕН
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CHA201B601-3A
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Големина
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CHA201B602-23
1.245 ДЕН
Заштеда 50%
2.490 ДЕН
Големина
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CHH181366-821
1.813 ДЕН
Заштеда 35%
2.790 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
902 ДЕН
Заштеда 35%
1.388 ДЕН
Големина
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 403850-RS041
1.395 ДЕН
Заштеда 50%
2.790 ДЕН
Големина
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 305266-GS524
1.245 ДЕН
Заштеда 50%
2.490 ДЕН
Големина
XS
YSM
S
YMD
M
YLG
YXL
L
XL
2XL
Pročitajte

Спортската облека, од сезона во сезона, привлекува повеќе внимание и ги поместува границите во начинот на изработка и употреба на најквалитетната технологија. Благодарејќи на неа, спортистите реализираат уште подобри резултати на теренот, атлетските патеки и базени, додека дизајнерите се натпреваруваат да претстават уште поатрактивен дизајн на најпопуларните парчиња облека. Токму тој спој на врвен квалитет и беспрекорен дизајн е клучен за време на одбирање на спортската опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop.

Машката спортска облека, женската спортска облека и детската спортска опрема од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и други, ќе ви овозможат удобност, максимално движење за време на тренингот и подобрување на спортските перформанси. Облеката за фудбал, кошарка, планина, трчање, тренинг или пливање до последниот детал е прилагодена за движењата кои спортистот ги прави за време на тренингот, меѓутоа и за физичкиот напор на кој што е изложен. Нема да ве привлече само разноликоста на спортовите за кои е наменета спортската облека од понудата на Sport Vision туку и достапноста на различни моделите.

Маици, јакни, дуксери, шорцеви или долниот дел тренерки ќе ги воодушеват сите спортисти, меѓутоа и љубителите на уникатен спортски стил, па со вистинско задоволство ќе ги носат за време на тренингот, големи спортски настани, меѓутоа и во секојдневни варијанти. За сите пригоди, потребни ви се и удобни обувки, но и торби, ранци, и останата опрема. Секој од споменатите модели е достапен online, поради што купувањето е значително олеснето, додека бројните погодности кои следат со сигурност ќе ве вратат на Sport Vision Online Shop да си купите уште некое од своите омилени парчиња облека.

string(0) ""
string(0) ""