за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Qualifier Elite Cold
UNDER ARMOUR Qualifier Elite Cold
UNDER ARMOUR Qualifier Elite Cold
UNDER ARMOUR Qualifier Elite Cold
UNDER ARMOUR Qualifier Elite Cold
UNDER ARMOUR Qualifier Elite Cold
Код на производ: 1379308-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Qualifier Elite Cold

Код на производ: 1379308-001
Машките хеланки за трчање Under Armour Elite Cold се дизајнирани да ви помогнат да ги подобрите вашите перформанси. Откако ќе трчате со UA Speedpocket, ќе се запрашате како некогаш сте трчале без него. Се шири за да држи уште поголем телефон, чувајќи го безбеден и спречувајќи го да скока наоколу. Двослојната ткаенина со топла, четкана внатрешност и мазна надворешност која брзо се суши ве одржува топли, суви и свежи. Водоотпорните ткаени слоеви на предната страна обезбедуваат дополнителна заштита од елементите. Проширувачкиот џеб за половината на централниот дел на грбот е водоотпорен и го чува вашиот телефон безбеден. Четиринасочната ткаенина за растегнување овозможува подобро движење во секоја насока. Спецификација: Двослојна ткаенина Внатрешен спој: 72,5 cm Водоотпорни плетени слоеви UA Speedpocket Четиринасочна растеглива ткаенина Состав: 87% полиестер, 13% еластин.
5.290 ДЕН
5.290 ДЕН
4.232 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • SM SM
 • MD MD
 • LG L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машките хеланки за трчање Under Armour Elite Cold се дизајнирани да ви помогнат да ги подобрите вашите перформанси. Откако ќе трчате со UA Speedpocket, ќе се запрашате како некогаш сте трчале без него. Се шири за да држи уште поголем телефон, чувајќи го безбеден и спречувајќи го да скока наоколу. Двослојната ткаенина со топла, четкана внатрешност и мазна надворешност која брзо се суши ве одржува топли, суви и свежи. Водоотпорните ткаени слоеви на предната страна обезбедуваат дополнителна заштита од елементите. Проширувачкиот џеб за половината на централниот дел на грбот е водоотпорен и го чува вашиот телефон безбеден. Четиринасочната ткаенина за растегнување овозможува подобро движење во секоја насока. Спецификација:

 • Двослојна ткаенина
 • Внатрешен спој: 72,5 cm
 • Водоотпорни плетени слоеви
 • UA Speedpocket
 • Четиринасочна растеглива ткаенина
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  UNDER ARMOUR Qualifier Elite Cold
  Хеланки
  UNDER ARMOUR Qualifier Elite Cold