за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
Код на производ: 1379791-025
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival

Код на производ: 1379791-025
UNDER ARMOR Rival е мек дуксер за вежбање со руно наменет за момчиња. Со него ќе бидат подготвени на се што ќе направат. Совршен е за тренинг или додека си игра со пријателите. Изработен е од удобно и лесно руно, па брзо ќе стане омилено парче облека за вашите мали спортисти. Долгите ракави имаат еластични делови, а капата со врвка овозможува персонализирано вклопување.Спецификација: Дуксер за тренинг наменет за момчиња Еластични делови на ракавите и околу половината Капуљача со врвка Состав: 80% памук, 20% полиестер.
2.990 ДЕН
2.990 ДЕН
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • YXS 7-8г.
 • YSM 9-10г.
 • YMD 11-12г.
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

UNDER ARMOR Rival е мек дуксер за вежбање со руно наменет за момчиња. Со него ќе бидат подготвени на се што ќе направат. Совршен е за тренинг или додека си игра со пријателите. Изработен е од удобно и лесно руно, па брзо ќе стане омилено парче облека за вашите мали спортисти. Долгите ракави имаат еластични делови, а капата со врвка овозможува персонализирано вклопување.
Спецификација:

 • Дуксер за тренинг наменет за момчиња
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Капуљача со врвка
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 1379791-001
  2.093 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 1379794-001
  2.373 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 1366372-001
  2.032 ДЕН
  Заштеда 15%
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Rival
  Дуксер
  UNDER ARMOUR Rival