за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
Код на производ: 1379787-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival

Код на производ: 1379787-001
UNDER ARMOR Rival се долен дел тренерки за тренинзи и денови исполнети со активности, наменети за момчиња. Со нив, вашите деца ќе бидат подготвени за сè што прават. Тие ќе им обезбеди удобност и слобода на движење што ја заслужуваат. Тренерките се изработени од меко и лесно руно, па многу брзо ќе стане омилено парче облека за вашите мали спортисти. Еластичниот прилагодлив појас ги поместува границите на удобност и прилагодливост и обезбедува оптимално вклопување. Опуштениот крој заедно со логото на UA претставува совршена комбинација на функционалност, удобност и го истакнува нивниот спортски стил. Спецификација: Долен дел тренерки за тренинг наменети за момчиња Еластични делови на нозете Еластичен појас Состав: 67% памук, 33% полиестер.
2.990 ДЕН
2.990 ДЕН
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • YXS 7-8г.
 • YSM 9-10г.
 • YMD 11-12г.
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

UNDER ARMOR Rival се долен дел тренерки за тренинзи и денови исполнети со активности, наменети за момчиња. Со нив, вашите деца ќе бидат подготвени за сè што прават. Тие ќе им обезбеди удобност и слобода на движење што ја заслужуваат. Тренерките се изработени од меко и лесно руно, па многу брзо ќе стане омилено парче облека за вашите мали спортисти. Еластичниот прилагодлив појас ги поместува границите на удобност и прилагодливост и обезбедува оптимално вклопување. Опуштениот крој заедно со логото на UA претставува совршена комбинација на функционалност, удобност и го истакнува нивниот спортски стил. Спецификација:

 • Долен дел тренерки за тренинг наменети за момчиња
 • Еластични делови на нозете
 • Еластичен појас
 • Состав: 67% памук, 33% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  2.287 ДЕН
  Заштеда 15%
  2.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  UNDER ARMOUR Rival
  Долен дел тренерки
  UNDER ARMOUR Rival