за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
Код на производ: 1379787-025
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival

Код на производ: 1379787-025
UNDER ARMOR Rival се долен дел тренерки за тренинзи и денови исполнети со активности, наменети за момчиња. Со нив, вашите деца ќе бидат подготвени за сè што прават. Тие ќе им обезбеди удобност и слобода на движење што ја заслужуваат. Тренерките се изработени од меко и лесно руно, па многу брзо ќе стане омилено парче облека за вашите мали спортисти. Еластичниот прилагодлив појас ги поместува границите на удобност и прилагодливост и обезбедува оптимално вклопување. Опуштениот крој заедно со логото на UA претставува совршена комбинација на функционалност, удобност и го истакнува нивниот спортски стил. Спецификација: Долен дел тренерки за тренинг наменети за момчиња Еластични делови на нозете Еластичен појас Состав: 67% памук, 33% полиестер.

Специјалната колекција FLEECE е направена од најквалитетни материјали прилагодени да дадат најдобри резултати. Материјалите се флексибилни, исполнети со лесен слој од пена со цел да го блокираат студениот воздух за да се задржи топлината на телото што е можно подолго во зимски услови. Сите FLEECE модели погледнете ги ТУКА.

2.990 ДЕН
2.990 ДЕН
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • YXS 7-8г.
 • YSM 9-10г.
 • YMD 11-12г.
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

UNDER ARMOR Rival се долен дел тренерки за тренинзи и денови исполнети со активности, наменети за момчиња. Со нив, вашите деца ќе бидат подготвени за сè што прават. Тие ќе им обезбеди удобност и слобода на движење што ја заслужуваат. Тренерките се изработени од меко и лесно руно, па многу брзо ќе стане омилено парче облека за вашите мали спортисти. Еластичниот прилагодлив појас ги поместува границите на удобност и прилагодливост и обезбедува оптимално вклопување. Опуштениот крој заедно со логото на UA претставува совршена комбинација на функционалност, удобност и го истакнува нивниот спортски стил. Спецификација:

 • Долен дел тренерки за тренинг наменети за момчиња
 • Еластични делови на нозете
 • Еластичен појас
 • Состав: 67% памук, 33% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  2.287 ДЕН
  Заштеда 15%
  2.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  2.032 ДЕН
  Заштеда 15%
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Rival
  Долен дел тренерки
  UNDER ARMOUR Rival