за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
Код на производ: 1379755-390
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival

Код на производ: 1379755-390
UNDER ARMOR Rival е машки дуксер за тренинг направен од меко руно. Со него ќе бидете подготвени за се што правите. Совршено е да се носи пред или после тренинг. Направен е од удобно и лесно руно, па многу брзо ќе стане омилено парче облека во вашата гардероба. Долгите ракави имаат еластични делови, а ребрестата јака спречува истегнување и ја зголемува долговечноста. Опуштеното вклопување заедно со раглан ракавите е совршена комбинација на функционалност и удобност.Спецификација: Машки дуксер за тренинг Еластични делови на ракавите Ребреста јака Раглан ракави Состав: 80% памук, 20% полиестер.
3.290 ДЕН
3.290 ДЕН
2.632 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • SM SM
 • MD M
 • LG LG
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

UNDER ARMOR Rival е машки дуксер за тренинг направен од меко руно. Со него ќе бидете подготвени за се што правите. Совршено е да се носи пред или после тренинг. Направен е од удобно и лесно руно, па многу брзо ќе стане омилено парче облека во вашата гардероба. Долгите ракави имаат еластични делови, а ребрестата јака спречува истегнување и ја зголемува долговечноста. Опуштеното вклопување заедно со раглан ракавите е совршена комбинација на функционалност и удобност.
Спецификација:

 • Машки дуксер за тренинг
 • Еластични делови на ракавите
 • Ребреста јака
 • Раглан ракави
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 1379811-390
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 1379813-801
  4.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 1380112-114
  8.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Rival
  Дуксер
  UNDER ARMOUR Rival