за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE W NK DF TK BALANCE SWSH GX NFS
NIKE W NK DF TK BALANCE SWSH GX NFS
NIKE W NK DF TK BALANCE SWSH GX NFS
NIKE W NK DF TK BALANCE SWSH GX NFS
Код на производ: DN4745-010
NIKE

NIKE W NK DF TK BALANCE SWSH GX NFS

Код на производ: DN4745-010
1.690 ДЕН
1.690 ДЕН
1.183 ДЕН
Заштеда: 507 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
NIKE NIKE W NK DF TK BALANCE SWSH GX NFS
Градник
NIKE NIKE W NK DF TK BALANCE SWSH GX NFS