за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Tech Essentials
NIKE Tech Essentials
NIKE Tech Essentials
NIKE Tech Essentials
NIKE Tech Essentials
NIKE Tech Essentials
Код на производ: DX0828-010
NIKE

NIKE Tech Essentials

Код на производ: DX0828-010
Nike Tech Essentials се машки шорцеви lifestyle за топли денови кога одморот е се што ви треба. Идеален избор за топли и сончеви денови кога е време за одмор и уживање. Изработени е од исклучително пријатни и лесни материјали, а достапна е и прилагодлива јамка на еластичниот појас. Спецификација: Машки шорцеви Странични џебови Еластичен појас со јамка Машинско перење Состав: 65% вискоза, 30% најлон, 5% еластин.
4.890 ДЕН
4.890 ДЕН
3.423 ДЕН
Заштеда: 1.467 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Tech Essentials се машки шорцеви lifestyle за топли денови кога одморот е се што ви треба. Идеален избор за топли и сончеви денови кога е време за одмор и уживање. Изработени е од исклучително пријатни и лесни материјали, а достапна е и прилагодлива јамка на еластичниот појас.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Странични џебови
 • Еластичен појас со јамка
 • Машинско перење
 • Состав: 65% вискоза, 30% најлон, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви 928513-063
  2.195 ДЕН
  Заштеда 50%
  4.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Шорцеви BV2721-010
  2.712 ДЕН
  Заштеда 15%
  3.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви DX0817-010
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Tech Essentials
  Шорцеви
  NIKE Tech Essentials