за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE W NK DF GO MR 8IN SHORT
NIKE W NK DF GO MR 8IN SHORT
NIKE W NK DF GO MR 8IN SHORT
NIKE W NK DF GO MR 8IN SHORT
NIKE W NK DF GO MR 8IN SHORT
NIKE W NK DF GO MR 8IN SHORT
NIKE W NK DF GO MR 8IN SHORT
NIKE W NK DF GO MR 8IN SHORT
Код на производ: DQ5925-532
NIKE

NIKE W NK DF GO MR 8IN SHORT

Код на производ: DQ5925-532
4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
3.368 ДЕН
Заштеда: 1.122 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DQ5923-519
2.694 ДЕН
Заштеда 40%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE W NK DF GO MR 8IN SHORT
Хеланки
NIKE NIKE W NK DF GO MR 8IN SHORT