за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE W NK DF RN DVN RFLCTV SHRT
NIKE W NK DF RN DVN RFLCTV SHRT
NIKE W NK DF RN DVN RFLCTV SHRT
NIKE W NK DF RN DVN RFLCTV SHRT
Код на производ: DX2948-536
NIKE

NIKE W NK DF RN DVN RFLCTV SHRT

Код на производ: DX2948-536

Специјалната колекција FLEECE е направена од најквалитетни материјали прилагодени да дадат најдобри резултати. Материјалите се флексибилни, исполнети со лесен слој од пена со цел да го блокираат студениот воздух за да се задржи топлината на телото што е можно подолго во зимски услови. Сите FLEECE модели погледнете ги ТУКА.

4.890 ДЕН
4.890 ДЕН
2.934 ДЕН
Заштеда: 1.956 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DX1021-756
2.934 ДЕН
Заштеда 40%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DM7791-827
1.195 ДЕН
Заштеда 50%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CZ9165-010
1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE W NK DF RN DVN RFLCTV SHRT
Шорцеви
NIKE NIKE W NK DF RN DVN RFLCTV SHRT