за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE G ACG REPEL TANK PERF AOP
NIKE G ACG REPEL TANK PERF AOP
NIKE G ACG REPEL TANK PERF AOP
NIKE G ACG REPEL TANK PERF AOP
NIKE G ACG REPEL TANK PERF AOP
NIKE G ACG REPEL TANK PERF AOP
NIKE G ACG REPEL TANK PERF AOP
NIKE G ACG REPEL TANK PERF AOP
Код на производ: FB1954-611
NIKE

NIKE G ACG REPEL TANK PERF AOP

Код на производ: FB1954-611
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S 9-10г.
  • M 11-12г.
  • L 12-13г.
  • XL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица без ракави
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
NIKE NIKE G ACG REPEL TANK PERF AOP
Маица без ракави
NIKE NIKE G ACG REPEL TANK PERF AOP