за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE JORDAN SEASONAL
Код на производ: 854301-001
NIKE

NIKE JORDAN SEASONAL

Код на производ: 854301-001
NIKE JORDAN SEASONAL е детска lifestyle маица за помлади момчиња која ќе го придружува секој активен ден. Идеална маица со кратки ракави која со задоволство ќе ја носат на училиште, додека се одмараат или играат на блиското игралиште. Секојдневната памучна ткаенина на оваа маичка е мека и лесна. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. На градите е бројот 23 кој го носи вашиот идол, неповторливиот Мајкл Џордан. Облечете ја оваа функционална маичка и започнете нови детски авантури. Спецификација: Детска lifestyle маица за помлади момчиња Краток ракав Засилена јака Број 23 на градите Машинско перење Материјал: 100% памук.
1.090 ДЕН
1.090 ДЕН
654 ДЕН
Заштеда: 436 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 3-4г.
 • 5 4-5г.
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

NIKE JORDAN SEASONAL е детска lifestyle маица за помлади момчиња која ќе го придружува секој активен ден. Идеална маица со кратки ракави која со задоволство ќе ја носат на училиште, додека се одмараат или играат на блиското игралиште. Секојдневната памучна ткаенина на оваа маичка е мека и лесна. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. На градите е бројот 23 кој го носи вашиот идол, неповторливиот Мајкл Џордан. Облечете ја оваа функционална маичка и започнете нови детски авантури. Спецификација:

 • Детска lifestyle маица за помлади момчиња
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Број 23 на градите
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 85C646-023
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 85B140-001
  714 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 85A088-R78
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  714 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE JORDAN SEASONAL
  Маица
  NIKE JORDAN SEASONAL