за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
Код на производ: 1379794-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival

Код на производ: 1379794-001
UNDER ARMOR Rival е мек дуксер за вежбање со руно наменет за момчиња. Со него ќе бидат подготвени на се што ќе направат. Совршен е за тренинг или додека си игра со пријателите. Изработен е од удобно и лесно руно, па брзо ќе стане омилено парче облека за вашите мали спортисти. Долгите ракави имаат еластични делови, а капата со врвка овозможува персонализирано вклопување.Спецификација: Дуксер за тренинг наменет за момчиња Еластични делови на ракавите и околу половината Капуљача со врвка Состав: 80% памук, 20% полиестер.

Специјалната колекција FLEECE е направена од најквалитетни материјали прилагодени да дадат најдобри резултати. Материјалите се флексибилни, исполнети со лесен слој од пена со цел да го блокираат студениот воздух за да се задржи топлината на телото што е можно подолго во зимски услови. Сите FLEECE модели погледнете ги ТУКА.

3.390 ДЕН
3.390 ДЕН
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • YXS 7-8г.
 • YSM 9-10г.
 • YMD 11-12г.
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

UNDER ARMOR Rival е мек дуксер за вежбање со руно наменет за момчиња. Со него ќе бидат подготвени на се што ќе направат. Совршен е за тренинг или додека си игра со пријателите. Изработен е од удобно и лесно руно, па брзо ќе стане омилено парче облека за вашите мали спортисти. Долгите ракави имаат еластични делови, а капата со врвка овозможува персонализирано вклопување.
Спецификација:

 • Дуксер за тренинг наменет за момчиња
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Капуљача со врвка
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 1379791-001
  2.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 1379791-025
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 1366372-001
  2.032 ДЕН
  Заштеда 15%
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Rival
  Дуксер
  UNDER ARMOUR Rival