за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA ISO-CHILL RUN SS I
UNDER ARMOUR UA ISO-CHILL RUN SS I
UNDER ARMOUR UA ISO-CHILL RUN SS I
UNDER ARMOUR UA ISO-CHILL RUN SS I
UNDER ARMOUR UA ISO-CHILL RUN SS I
UNDER ARMOUR UA ISO-CHILL RUN SS I
Код на производ: 1373331-100
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA ISO-CHILL RUN SS I

Код на производ: 1373331-100
3.590 ДЕН
3.590 ДЕН
2.872 ДЕН
Заштеда: 718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • SM S
  • MD M
  • LG L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1373331-782
2.872 ДЕН
Заштеда 20%
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1374476-767
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA ISO-CHILL RUN SS I
Маица
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA ISO-CHILL RUN SS I