за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Totality Dri-FIT Unlined Versatile
NIKE Totality Dri-FIT Unlined Versatile
NIKE Totality Dri-FIT Unlined Versatile
NIKE Totality Dri-FIT Unlined Versatile
NIKE Totality Dri-FIT Unlined Versatile
NIKE Totality Dri-FIT Unlined Versatile
NIKE Totality Dri-FIT Unlined Versatile
NIKE Totality Dri-FIT Unlined Versatile
NIKE Totality Dri-FIT Unlined Versatile
NIKE Totality Dri-FIT Unlined Versatile
NIKE Totality Dri-FIT Unlined Versatile
NIKE Totality Dri-FIT Unlined Versatile
Код на производ: FB4196-084
NIKE

NIKE Totality Dri-FIT Unlined Versatile

Код на производ: FB4196-084
Nike Totality Dri-FIT Unlined Versatile е машки шорц за тренинг, без постава. Неговиот крој и мазна ткаенина нудат удобност без разлика дали се повторувате во теретана или вежбате дома. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта, помагајќи во побрзо испарување и одржувајќи ве суви. Има отвори на ногавиците, така што ништо не ги ограничува вашите движења, а џебовите нудат простор за лесно складирање на мали предмети како клучеви или картички. Спецификација: Машки шорцеви за тренинг Dri-FIT технологија Странични џебови Еластичен појас со врвки Машинско перење Состав: 100% полиестер.
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Totality Dri-FIT Unlined Versatile е машки шорц за тренинг, без постава. Неговиот крој и мазна ткаенина нудат удобност без разлика дали се повторувате во теретана или вежбате дома. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта, помагајќи во побрзо испарување и одржувајќи ве суви. Има отвори на ногавиците, така што ништо не ги ограничува вашите движења, а џебовите нудат простор за лесно складирање на мали предмети како клучеви или картички.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за тренинг
 • Dri-FIT технологија
 • Странични џебови
 • Еластичен појас со врвки
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FB7948-491
  2.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  NIKE Totality Dri-FIT Unlined Versatile
  Шорцеви
  NIKE Totality Dri-FIT Unlined Versatile