за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
Код на производ: 1373578-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock

Код на производ: 1373578-001
Машки шорцеви за тренинг UNDER ARMOR Project Rock ве мотивираат да си поставите свои граници и потоа да ги поместите. Целата линија Project Rock е посветена на опрема за вежбање. Мрежестата ткаенина е мека и супер прозрачна и ја остава кожата да се чувствува мека и свежа. Кога ќе се изморите или кога ќе го завршите тренингот, вашата опрема останува сува благодарение на материјалот што ја отстранува потта и брзо се суши. Поставениот еластичен појас со внатрешни врвки ги задржува шорцевите на место, додека отворените џебови го прават моделот практичен кога треба да ги ослободите рацете од ситниците. Спецификација: Машки шорцеви за тренинг Интересна графика Џебови Еластичен појас со врвки Состав: 100% полиестер Внатрешен спој: 17,7 cm Материјалот ја одбива потта и брзо се суши.
3.290 ДЕН
3.290 ДЕН
1.974 ДЕН
Заштеда: 1.316 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • LG L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машки шорцеви за тренинг UNDER ARMOR Project Rock ве мотивираат да си поставите свои граници и потоа да ги поместите. Целата линија Project Rock е посветена на опрема за вежбање. Мрежестата ткаенина е мека и супер прозрачна и ја остава кожата да се чувствува мека и свежа. Кога ќе се изморите или кога ќе го завршите тренингот, вашата опрема останува сува благодарение на материјалот што ја отстранува потта и брзо се суши. Поставениот еластичен појас со внатрешни врвки ги задржува шорцевите на место, додека отворените џебови го прават моделот практичен кога треба да ги ослободите рацете од ситниците.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за тренинг
 • Интересна графика
 • Џебови
 • Еластичен појас со врвки
 • Состав: 100% полиестер
 • Внатрешен спој: 17,7 cm
 • Материјалот ја одбива потта и брзо се суши

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR Project Rock
  Шорцеви
  UNDER ARMOUR Project Rock