за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Код на производ: IJ9602
adidas

adidas Essentials

Код на производ: IJ9602
Код на производителот: DJZ01
Ве дели само еден тренинг од подобро расположение, затоа зграбете ја и облечете ја машката маичка за вежбање adidas Essentials. Ракавите се дизајнирани да ви дадат целосен опсег на движења, што значи дека останувате покриени дури и за време на движењата над главата. Технологијата AEROREADY ве одржува суви и подготвени за се. Испечатената графика adidas на градите ја зголемува естетиката и го зголемува бројот на комбинации на облека. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Машка маица за тренинг Кратки ракави Засилена јака Ткаенина што дише AEROREADY технологија Состав: 70% рециклиран полиестер и 30% памук.
2.088 ДЕН
2.088 ДЕН
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Ве дели само еден тренинг од подобро расположение, затоа зграбете ја и облечете ја машката маичка за вежбање adidas Essentials. Ракавите се дизајнирани да ви дадат целосен опсег на движења, што значи дека останувате покриени дури и за време на движењата над главата. Технологијата AEROREADY ве одржува суви и подготвени за се. Испечатената графика adidas на градите ја зголемува естетиката и го зголемува бројот на комбинации на облека. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Машка маица за тренинг
 • Кратки ракави
 • Засилена јака
 • Ткаенина што дише
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 70% рециклиран полиестер и 30% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Essentials
  Маица
  adidas Essentials