за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW BALANCE ATHLETICS
NEW BALANCE ATHLETICS
NEW BALANCE ATHLETICS
NEW BALANCE ATHLETICS
NEW BALANCE ATHLETICS
NEW BALANCE ATHLETICS
Код на производ: MT23567-PHM
NEW BALANCE

NEW BALANCE ATHLETICS

Код на производ: MT23567-PHM
NEW BALANCE ATHLETICS Nature State Short Sleeve Tee е машка маица со кратки ракави. Инспирирана од минималистички дизајн, изработена од чист памук, во палета на природни бои, со широк лежерен крој, оваа маичка ќе ви овозможи целодневен комфор, додека малото извезено лого на предниот џеб придонесува за спортски стил. Спецификација: Машка маичка со кратки ракави Заоблено деколте Состав – 100% памук.
2.890 ДЕН
2.890 ДЕН
1.734 ДЕН
Заштеда: 1.156 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

NEW BALANCE ATHLETICS Nature State Short Sleeve Tee е машка маица со кратки ракави. Инспирирана од минималистички дизајн, изработена од чист памук, во палета на природни бои, со широк лежерен крој, оваа маичка ќе ви овозможи целодневен комфор, додека малото извезено лого на предниот џеб придонесува за спортски стил.
Спецификација:

 • Машка маичка со кратки ракави
 • Заоблено деколте
 • Состав – 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица MT23904-VGL
  1.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица MT31906-WT
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица MT31904-WT
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  NEW BALANCE ATHLETICS
  Маица
  NEW BALANCE ATHLETICS