за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR PJT RCK RIVAL PT SL FZ TG-BLK
UNDER ARMOUR PJT RCK RIVAL PT SL FZ TG-BLK
UNDER ARMOUR PJT RCK RIVAL PT SL FZ TG-BLK
UNDER ARMOUR PJT RCK RIVAL PT SL FZ TG-BLK
UNDER ARMOUR PJT RCK RIVAL PT SL FZ TG-BLK
UNDER ARMOUR PJT RCK RIVAL PT SL FZ TG-BLK
UNDER ARMOUR PJT RCK RIVAL PT SL FZ TG-BLK
UNDER ARMOUR PJT RCK RIVAL PT SL FZ TG-BLK
Код на производ: 1377444-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR PJT RCK RIVAL PT SL FZ TG-BLK

Код на производ: 1377444-001
4.690 ДЕН
4.690 ДЕН
2.814 ДЕН
Заштеда: 1.876 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • LG L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR PJT RCK RIVAL PT SL FZ TG-BLK
Дуксер
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR PJT RCK RIVAL PT SL FZ TG-BLK