за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Rival Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Hoodie
Код на производ: 1369855-495
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Terry Hoodie

Код на производ: 1369855-495
Ако сакате да ви биде удобно и топло и да сте подготвени пред и по натпреварот, женската дуксер за тренинг Under Armour Rival е вашата опција. Исклучително мека и лесна фротир ткаенина избрусена одвнатре нуди дополнителна топлина. Впивачката ткаенина со 4-насочна растеглива конструкција овозможува подобро движење, лесно ја апсорбира влагата и брзо се суши. Кенгурскиот џеб е идеален за складирање на ситници, но и за загревање на вашите раце. Спецификација: Фротирна ткаенина 4-насочна конструкција на растеглива ткаенина Кенгурски џеб.
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • SM S
 • MD M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Ако сакате да ви биде удобно и топло и да сте подготвени пред и по натпреварот, женската дуксер за тренинг Under Armour Rival е вашата опција. Исклучително мека и лесна фротир ткаенина избрусена одвнатре нуди дополнителна топлина. Впивачката ткаенина со 4-насочна растеглива конструкција овозможува подобро движење, лесно ја апсорбира влагата и брзо се суши. Кенгурскиот џеб е идеален за складирање на ситници, но и за загревање на вашите раце. Спецификација:

 • Фротирна ткаенина
 • 4-насочна конструкција на растеглива ткаенина
 • Кенгурски џеб

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  UNDER ARMOUR Rival Terry Hoodie
  Дуксер
  UNDER ARMOUR Rival Terry Hoodie