за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UMBRO ESSENTIALS VEST JNR
UMBRO ESSENTIALS VEST JNR
UMBRO ESSENTIALS VEST JNR
UMBRO ESSENTIALS VEST JNR
Код на производ: UMA233B500-01
UMBRO

UMBRO ESSENTIALS VEST JNR

Код на производ: UMA233B500-01
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
3.221 ДЕН
Заштеда: 569 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5/6 5/6
  • 7/8 7/8
  • 9/10 9/10
  • 11/1 11/1
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Елек
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

UMBRO UMBRO ESSENTIALS VEST JNR
Елек
UMBRO UMBRO ESSENTIALS VEST JNR