за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Jordan Essential
NIKE Jordan Essential
NIKE Jordan Essential
NIKE Jordan Essential
NIKE Jordan Essential
NIKE Jordan Essential
NIKE Jordan Essential
NIKE Jordan Essential
NIKE Jordan Essential
NIKE Jordan Essential
Код на производ: DR3089-485
NIKE

NIKE Jordan Essential

Код на производ: DR3089-485
Без разлика дали сакате да се одморите и да се опуштите или сте подготвени за ден исполнет со активност, долниот дел од машките тренерки Nike Jordan Essential е идеален сојузник за секоја пригода. Ова удобно, разновидно долен дел тренерки нуди кадифено чувство и намерно испран изглед. Џебот со патент нуди складирање на мали предмети, додека еластичниот прилагодлив појас обезбедува идеално вклопување. Спецификација: Еластичен прилагодлив појас Еластични делови на нозете Странични џебови и џеб со патент Лого Jumpman Машинско перење Состав: 100% памук.
6.990 ДЕН
6.990 ДЕН
4.194 ДЕН
Заштеда: 2.796 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Без разлика дали сакате да се одморите и да се опуштите или сте подготвени за ден исполнет со активност, долниот дел од машките тренерки Nike Jordan Essential е идеален сојузник за секоја пригода. Ова удобно, разновидно долен дел тренерки нуди кадифено чувство и намерно испран изглед. Џебот со патент нуди складирање на мали предмети, додека еластичниот прилагодлив појас обезбедува идеално вклопување.
Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на нозете
 • Странични џебови и џеб со патент
 • Лого Jumpman
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.952 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Jordan Essential
  Долен дел тренерки
  NIKE Jordan Essential