за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TRAIN ESSENTIALS
adidas TRAIN ESSENTIALS
adidas TRAIN ESSENTIALS
adidas TRAIN ESSENTIALS
adidas TRAIN ESSENTIALS
adidas TRAIN ESSENTIALS
adidas TRAIN ESSENTIALS
adidas TRAIN ESSENTIALS
adidas TRAIN ESSENTIALS
adidas TRAIN ESSENTIALS
Код на производ: IM5025
adidas

adidas TRAIN ESSENTIALS

Код на производ: IM5025
Код на производителот: NEN24
Доколку сакате максимална поддршка за вашиот тренинг, облечете ја женската маица за тренинг adidas Train Essentials. Овој краток спој има технологија AEROREADY за контрола на влагата за да ве одржува суви и свежи. Исечената силуета открива малку од средниот дел, а задебелените ленти на adidas додаваат спортски шмек. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Женска маица за тренинг Поширок крој Скратена силуета AEROREADY технологија Без ракави.
1.488 ДЕН
1.488 ДЕН
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Доколку сакате максимална поддршка за вашиот тренинг, облечете ја женската маица за тренинг adidas Train Essentials. Овој краток спој има технологија AEROREADY за контрола на влагата за да ве одржува суви и свежи. Исечената силуета открива малку од средниот дел, а задебелените ленти на adidas додаваат спортски шмек. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женска маица за тренинг
 • Поширок крој
 • Скратена силуета
 • AEROREADY технологија
 • Без ракави

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas TRAIN ESSENTIALS
  Маица
  adidas TRAIN ESSENTIALS