за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE LAL MNK DF PRAC ICON+ 8IN
NIKE LAL MNK DF PRAC ICON+ 8IN
NIKE LAL MNK DF PRAC ICON+ 8IN
NIKE LAL MNK DF PRAC ICON+ 8IN
Код на производ: DZ3722-504
NIKE

NIKE LAL MNK DF PRAC ICON+ 8IN

Код на производ: DZ3722-504
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DX9667-010
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DX9667-847
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE LAL MNK DF PRAC ICON+ 8IN
Шорцеви
NIKE NIKE LAL MNK DF PRAC ICON+ 8IN