за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UMBRO UMBRO ESSENTIALS T SHIRT JNR
UMBRO UMBRO ESSENTIALS T SHIRT JNR
UMBRO UMBRO ESSENTIALS T SHIRT JNR
UMBRO UMBRO ESSENTIALS T SHIRT JNR
Код на производ: UMA233B801-04
UMBRO

UMBRO UMBRO ESSENTIALS T SHIRT JNR

Код на производ: UMA233B801-04
1.190 ДЕН
1.190 ДЕН
1.011 ДЕН
Заштеда: 179 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5/6 5/6
  • 7/8 7/8
  • 9/10 9/10
  • 1112 11-12г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица UMA231B801-05
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Додај во кошничка
UMBRO UMBRO UMBRO ESSENTIALS T SHIRT JNR
Маица
UMBRO UMBRO UMBRO ESSENTIALS T SHIRT JNR