за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Basketball
NIKE Basketball
NIKE Basketball
NIKE Basketball
NIKE Basketball
NIKE Basketball
NIKE Basketball
NIKE Basketball
Код на производ: FD0056-010
NIKE

NIKE Basketball

Код на производ: FD0056-010
Nike Basketball е машка маица за кошарка која ќе направи да изгледате како ракета. Ја Морант носи експлозивен стил на теренот и на секој натпревар. Дизајнот на оваа маица ги истакнува најсветлите моменти од неговата кариера. Направена од мазна и удобна ткаенина што се чувствува удобно и одржува пријатно чувство за да можете да го направите најдоброто. Спецификација: Машка маица кошарка Кратки ракави Машинско перење Состав: 100% памук.
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Basketball е машка маица за кошарка која ќе направи да изгледате како ракета. Ја Морант носи експлозивен стил на теренот и на секој натпревар. Дизајнот на оваа маица ги истакнува најсветлите моменти од неговата кариера. Направена од мазна и удобна ткаенина што се чувствува удобно и одржува пријатно чувство за да можете да го направите најдоброто.
Спецификација:

 • Машка маица кошарка
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DX9681-464
  5.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DV8434-010
  2.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DZ0604-464
  2.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Basketball
  Маица
  NIKE Basketball