за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Totality Studio 72
NIKE Totality Studio 72
NIKE Totality Studio 72
NIKE Totality Studio 72
NIKE Totality Studio 72
NIKE Totality Studio 72
NIKE Totality Studio 72
NIKE Totality Studio 72
NIKE Totality Studio 72
NIKE Totality Studio 72
Код на производ: FB7948-010
NIKE

NIKE Totality Studio 72

Код на производ: FB7948-010
Nike Totality Studio 72 е машки фитнес шорц. Колекцијата 72 е забавна и разиграна, направена за сите кои сакаат спорт. Ткаенината од која се направени шорцевите е лесна и пријатна. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ви суво и удобно чувство. Еластичниот појас со врвки обезбедува добро држење и персонализирано вклопување, додека сите потребни ситници можете да ги ставите во страничните џебови и да ги загреете рацете доколку е потребно. Отворите на рабовите ви овозможуваат да се движите слободно, без ограничувања. Спецификација: Машки фитнес шорцеви Еластичен појас со врвки Dri-FIT технологија Странични џебови Машинско перење Состав: 100% полиестер.
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Totality Studio 72 е машки фитнес шорц. Колекцијата 72 е забавна и разиграна, направена за сите кои сакаат спорт. Ткаенината од која се направени шорцевите е лесна и пријатна. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ви суво и удобно чувство. Еластичниот појас со врвки обезбедува добро држење и персонализирано вклопување, додека сите потребни ситници можете да ги ставите во страничните џебови и да ги загреете рацете доколку е потребно. Отворите на рабовите ви овозможуваат да се движите слободно, без ограничувања.
Спецификација:

 • Машки фитнес шорцеви
 • Еластичен појас со врвки
 • Dri-FIT технологија
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FB7948-491
  2.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  NIKE Totality Studio 72
  Шорцеви
  NIKE Totality Studio 72