за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE CHI M NK ES LOGO1 SS TEE
NIKE CHI M NK ES LOGO1 SS TEE
NIKE CHI M NK ES LOGO1 SS TEE
NIKE CHI M NK ES LOGO1 SS TEE
Код на производ: FJ0231-657
NIKE

NIKE CHI M NK ES LOGO1 SS TEE

Код на производ: FJ0231-657
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX9581-483
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX9681-464
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV8434-010
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE CHI M NK ES LOGO1 SS TEE
Маица
NIKE NIKE CHI M NK ES LOGO1 SS TEE