за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW BALANCE ATHLETICS
NEW BALANCE ATHLETICS
NEW BALANCE ATHLETICS
NEW BALANCE ATHLETICS
NEW BALANCE ATHLETICS
NEW BALANCE ATHLETICS
NEW BALANCE ATHLETICS
NEW BALANCE ATHLETICS
NEW BALANCE ATHLETICS
NEW BALANCE ATHLETICS
Код на производ: WP31503-SOI
NEW BALANCE

NEW BALANCE ATHLETICS

Код на производ: WP31503-SOI
Инспирирани од популарните трендови од 90-тите, женските тренерки NEW BALANCE ATHLETICS REMASTERED носат стил кој ќе привлечaт внимание. Овие женски тренерки за трчање имаат удобен и опуштен крој. Изработени се од мек француски фротир кој ви дава врвен лежерен стил и целосна удобност. Спецификација: Женски тренерки Висок струк Еластичен појас Стил инспириран од 90-тите Состав: 100% памук.
4.690 ДЕН
4.690 ДЕН
3.283 ДЕН
Заштеда: 1.407 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Инспирирани од популарните трендови од 90-тите, женските тренерки NEW BALANCE ATHLETICS REMASTERED носат стил кој ќе привлечaт внимание. Овие женски тренерки за трчање имаат удобен и опуштен крој. Изработени се од мек француски фротир кој ви дава врвен лежерен стил и целосна удобност.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Висок струк
 • Еластичен појас
 • Стил инспириран од 90-тите
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  NEW BALANCE ATHLETICS
  Долен дел тренерки
  NEW BALANCE ATHLETICS