за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Essential
NIKE Essential
NIKE Essential
NIKE Essential
NIKE Essential
NIKE Essential
NIKE Essential
NIKE Essential
NIKE Essential
NIKE Essential
Код на производ: DM6838-063
NIKE

NIKE Essential

Код на производ: DM6838-063
Nike Sportswear се удобни машки тренерки за секојдневна удобност. Класични тренерки кои ќе ги придружуваат сите ваши активности. Изработени се од мека и лесна ткаенина која обезбедува удобност и комфор и кој дава целосна слобода на движење. Затворањето со патент низ целиот горен дел овозможува лесно прилагодување. Предните џебови на горниот дел се идеални за вашите ситници. Додека, долниот дел има еластичен појас кој придонесува за удобноста на овој комплет тренерки. Разубавете ги вашите денови со овие функционални и модерни машки Nike тренерки. Спецификација: Комплет машки тренерки Патент на горниот дел Еластичен појас на долниот дел Странични џебови Еластични делови Состав: 80% памук, 20% полиестер.
7.090 ДЕН
7.090 ДЕН
7.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear се удобни машки тренерки за секојдневна удобност. Класични тренерки кои ќе ги придружуваат сите ваши активности. Изработени се од мека и лесна ткаенина која обезбедува удобност и комфор и кој дава целосна слобода на движење. Затворањето со патент низ целиот горен дел овозможува лесно прилагодување. Предните џебови на горниот дел се идеални за вашите ситници. Додека, долниот дел има еластичен појас кој придонесува за удобноста на овој комплет тренерки. Разубавете ги вашите денови со овие функционални и модерни машки Nike тренерки.
Спецификација:

 • Комплет машки тренерки
 • Патент на горниот дел
 • Еластичен појас на долниот дел
 • Странични џебови
 • Еластични делови
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка DM6838-010
  7.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Essential
  Тренерка
  NIKE Essential