за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW BALANCE UNI-SSENTIALS
NEW BALANCE UNI-SSENTIALS
NEW BALANCE UNI-SSENTIALS
NEW BALANCE UNI-SSENTIALS
Код на производ: UP31550-BK
NEW BALANCE

NEW BALANCE UNI-SSENTIALS

Код на производ: UP31550-BK
NEW BALANCE UNI-ESSENTIALS CLASSIC се унисекс тренерки кои се инспирирани од наследството на колеџот. Овие унисекс тренерки имаат класична силуета за лесно и опуштено носење. Дизајнирани се да одговараат на сечиј стил и вкус. Изработени се од мек француски фрротир и има спортски крој кој ви овозможува целосна удобност. Спецификација: Унисекс тренерки Среден струк Мек француски фротир Странични џебови Печатено лого на NB по должината на ногата Состав: 100% памук.
4.690 ДЕН
4.690 ДЕН
3.752 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • U1 U1
 • U2 U2
 • U3 U3
 • U4 U4
 • U5 U5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

NEW BALANCE UNI-ESSENTIALS CLASSIC се унисекс тренерки кои се инспирирани од наследството на колеџот. Овие унисекс тренерки имаат класична силуета за лесно и опуштено носење. Дизајнирани се да одговараат на сечиј стил и вкус. Изработени се од мек француски фрротир и има спортски крој кој ви овозможува целосна удобност.
Спецификација:

 • Унисекс тренерки
 • Среден струк
 • Мек француски фротир
 • Странични џебови
 • Печатено лого на NB по должината на ногата
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  2.634 ДЕН
  Заштеда 40%
  4.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  NEW BALANCE UNI-SSENTIALS
  Долен дел тренерки
  NEW BALANCE UNI-SSENTIALS