за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
LONSDALE Black London
LONSDALE Black London
LONSDALE Black London
LONSDALE Black London
LONSDALE Black London
LONSDALE Black London
LONSDALE Black London
LONSDALE Black London
Код на производ: LNA233M601-01
LONSDALE

LONSDALE Black London

Код на производ: LNA233M601-01
Lonsdale Black London е машки lifestyle дуксер со едноставен дизајн. Тоа е одличен избор за релаксација после напорен ден или викенд активности. Можете да го комбинирате со тренерки или фармерки. Брзо ќе стане ваш незаменлив избор. Мекоста и удобноста на францускиот фротир ќе ви ја дадат удобноста што ја заслужувате. Еластичните делови на ракавите го чуваат ладниот воздух и одржуваат сè на своето место, додека логото на Lonsdale преку градите додава спортски шмек на вашиот стил. Спецификација: Машки lifestyle дуксер Еластични делови на ракавите и рабовите Еластичен дел околу вратот Логото на Lonsdale Состав: 80% памук, 20% полиестер.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
1.116 ДЕН
Заштеда: 1.674 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Lonsdale Black London е машки lifestyle дуксер со едноставен дизајн. Тоа е одличен избор за релаксација после напорен ден или викенд активности. Можете да го комбинирате со тренерки или фармерки. Брзо ќе стане ваш незаменлив избор. Мекоста и удобноста на францускиот фротир ќе ви ја дадат удобноста што ја заслужувате. Еластичните делови на ракавите го чуваат ладниот воздух и одржуваат сè на своето место, додека логото на Lonsdale преку градите додава спортски шмек на вашиот стил.
Спецификација:

 • Машки lifestyle дуксер
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Еластичен дел околу вратот
 • Логото на Lonsdale
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд LONSDALE
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  LONSDALE Black London
  Дуксер
  LONSDALE Black London