за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas ESSENTIALS SLIM
adidas ESSENTIALS SLIM
adidas ESSENTIALS SLIM
adidas ESSENTIALS SLIM
adidas ESSENTIALS SLIM
adidas ESSENTIALS SLIM
adidas ESSENTIALS SLIM
adidas ESSENTIALS SLIM
adidas ESSENTIALS SLIM
adidas ESSENTIALS SLIM
Код на производ: IM2829
adidas

adidas ESSENTIALS SLIM

Код на производ: IM2829
Код на производителот: 28869
adidas ESSENTIALS SLIM е секојдневна женска маица со кратки ракави која докажува дека понекогаш едноставноста е најдобриот избор. Има спортски дизајн кој лесно ќе се вклопи во вашите аутфити. Потесниот крој ја нагласува фигурата, додека памучниот материјал овозможува целодневна удобност и пријатно чувство. Логото на adidas преку градите ја изразува вашата припадност на брендот. Комбинирајте ја оваа женска маица со долни тренерки или фармерки, прелијте ги омилените патики и подготвени сте да уживате во денот. Спецификација: Женска маичка - lifestyle Тесен крој Кратки ракави Тркалезна јака Состав: 100% памук.
1.488 ДЕН
1.488 ДЕН
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas ESSENTIALS SLIM е секојдневна женска маица со кратки ракави која докажува дека понекогаш едноставноста е најдобриот избор. Има спортски дизајн кој лесно ќе се вклопи во вашите аутфити. Потесниот крој ја нагласува фигурата, додека памучниот материјал овозможува целодневна удобност и пријатно чувство. Логото на adidas преку градите ја изразува вашата припадност на брендот. Комбинирајте ја оваа женска маица со долни тренерки или фармерки, прелијте ги омилените патики и подготвени сте да уживате во денот.
Спецификација:

 • Женска маичка - lifestyle
 • Тесен крој
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  adidas ESSENTIALS SLIM
  Маица
  adidas ESSENTIALS SLIM