Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE HEATHERTECH
NEW BALANCE HEATHERTECH
NEW BALANCE HEATHERTECH
NEW BALANCE HEATHERTECH
NEW BALANCE HEATHERTECH
NEW BALANCE HEATHERTECH
NEW BALANCE HEATHERTECH
NEW BALANCE HEATHERTECH
Машка маица
Код на производ:
(MT11070-MS)
NEW BALANCE

NEW BALANCE HEATHERTECH

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маица NEW BALANCE HEATHERTECH е едноставна, елегантна и софистицирана. Направена од материјали со технологија NB DRY, оваа машка маица ја отстранува влагата од вашата кожа, помагајќи ви да останете свежи и суви за време на најинтензивните тренинзи. Лесната ткаенина и атлетскиот крој се направени за оптимална удобност и опсег на движење, така што ќе чувствувате подеднаква удобност на крајот од тренингот како и на почетокот. Спецификација: Машка маица со кратки ракави NB DRY технологија Заоблено деколте Состав: 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

Машката маица NEW BALANCE HEATHERTECH е едноставна, елегантна и софистицирана. Направена од материјали со технологија NB DRY, оваа машка маица ја отстранува влагата од вашата кожа, помагајќи ви да останете свежи и суви за време на најинтензивните тренинзи. Лесната ткаенина и атлетскиот крој се направени за оптимална удобност и опсег на движење, така што ќе чувствувате подеднаква удобност на крајот од тренингот како и на почетокот. Спецификација:

 • Машка маица со кратки ракави
 • NB DRY технологија
 • Заоблено деколте
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица MT23223-THN
  1.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица MT23222-MIB
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош