Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
Женски дуксер
Код на производ:
(WT31509-MBM)
NEW BALANCE

NEW BALANCE ESSENTIALS

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE ESSENTIALS REIMAGINED е женски lifestyle дуксер со капа. Инспириран од класичното NB наследство, оваа женска дуксера ве покрива со лесен слој од француска ткаенина, што ви дава мекост и удобност во текот на целиот ден. Спецификација: Женски дуксер со капа Мек француски фротир Мало лого NB во центарот напред и големо лого на задната страна Состав: 65% памук, 35% полиестер.
Подетално

NEW BALANCE ESSENTIALS REIMAGINED е женски lifestyle дуксер со капа. Инспириран од класичното NB наследство, оваа женска дуксера ве покрива со лесен слој од француска ткаенина, што ви дава мекост и удобност во текот на целиот ден.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капа
 • Мек француски фротир
 • Мало лого NB во центарот напред и големо лого на задната страна
 • Состав: 65% памук, 35% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер WT31508-SEI
  2.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер WT31508-LAY
  2.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош