Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(MP31515-CGN)
NEW BALANCE

NEW BALANCE ESSENTIALS

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE Essentials Reimagined French Terry се долен дел машки lifestyle тренерки. Инспирирани од класичното наследство на NB и изработени од мек француски памук, овие тренерки ќе ви бидат исклучително удобни кога лежите или правите секојдневни активности. Спецификација: Машки тренерки - lifestyle Среден струк Печатено лого Состав: 65% памук, 35% полиестер.
Подетално

NEW BALANCE Essentials Reimagined French Terry се долен дел машки lifestyle тренерки. Инспирирани од класичното наследство на NB и изработени од мек француски памук, овие тренерки ќе ви бидат исклучително удобни кога лежите или правите секојдневни активности. Спецификација:

 • Машки тренерки - lifestyle
 • Среден струк
 • Печатено лого
 • Состав: 65% памук, 35% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош