Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Asymmetrical Bikini Top
NIKE Asymmetrical Bikini Top
NIKE Asymmetrical Bikini Top
NIKE Asymmetrical Bikini Top
NIKE Asymmetrical Bikini Top
NIKE Asymmetrical Bikini Top
NIKE Asymmetrical Bikini Top
NIKE Asymmetrical Bikini Top
NIKE Asymmetrical Bikini Top
NIKE Asymmetrical Bikini Top
Женска маица
Код на производ:
(NESSD281-001)
NIKE

NIKE Asymmetrical Bikini Top

Претходна цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женски спортски горен дел за капење Nike Asymmetrical Bikini Bottom. Навикнати сте на добро познатата удобност на брендот NIKE, која не изостана кога станува збор за ова парче. Асиметричниот горен дел со средна поддршка е идеален за сите водени активности, а мазната обвивка помага да се обезбеди удобно вклопување. Логото Swoosh јасно ја истакнува вашата спортска посветеност и љубов кон овој бренд. Дозволено е само рачно перење. Спецификација: Женски горен дел од костим за капење Лого на Swoosh Спортски дизајн Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% спандекс Рачно перење Постава: 100% полиестер.
Подетално

Женски спортски горен дел за капење Nike Asymmetrical Bikini Bottom. Навикнати сте на добро познатата удобност на брендот NIKE, која не изостана кога станува збор за ова парче. Асиметричниот горен дел со средна поддршка е идеален за сите водени активности, а мазната обвивка помага да се обезбеди удобно вклопување. Логото Swoosh јасно ја истакнува вашата спортска посветеност и љубов кон овој бренд. Дозволено е само рачно перење.
Спецификација:

 • Женски горен дел од костим за капење
 • Лого на Swoosh
 • Спортски дизајн
 • Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% спандекс
 • Рачно перење
 • Постава: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топ
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош