Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(WP31508-MBM)
NEW BALANCE

NEW BALANCE ESSENTIALS

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE ESSENTIALS REIMAGINED женскиот долен дел lifestyle тренерки, инспирирани од класичниот NB дизајн, кои преку овој модел се појавуваат како редизајниран бренд NB. Овие женски тренерки се изработени од мек и топол француски фротир во удобен и опуштен крој што ќе ви даде многу простор за движење. Спецификација: Женски тренерки - lifestyle Средно длабок струк Лого инспирирано од наследството на левата бутина Состав: 65% памук, 35% полиестер.
Подетално

NEW BALANCE ESSENTIALS REIMAGINED женскиот долен дел lifestyle тренерки, инспирирани од класичниот NB дизајн, кои преку овој модел се појавуваат како редизајниран бренд NB. Овие женски тренерки се изработени од мек и топол француски фротир во удобен и опуштен крој што ќе ви даде многу простор за движење.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Средно длабок струк
 • Лого инспирирано од наследството на левата бутина
 • Состав: 65% памук, 35% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош