Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
NEW BALANCE ESSENTIALS
Машки дуксер
Код на производ:
(MT31514-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE ESSENTIALS

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Посетете го градот со стил во машкиот lifestyle дуксер NEW BALANCE ESSENTIALS REMAGINED. Инспириран од класичното наследство на NB, овој машки дуксер ве обвива во лесен слој од француска ткаенина, обезбедувајќи мекост и удобност во текот на денот. Спецификација: Машки дуксер со капа - lifestyle Меки француски фротир Печатено лого Состав: 65% памук, 35% полиестер.
Подетално

Посетете го градот со стил во машкиот lifestyle дуксер NEW BALANCE ESSENTIALS REMAGINED. Инспириран од класичното наследство на NB, овој машки дуксер ве обвива во лесен слој од француска ткаенина, обезбедувајќи мекост и удобност во текот на денот.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капа - lifestyle
 • Меки француски фротир
 • Печатено лого
 • Состав: 65% памук, 35% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер MT31537-TOB
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT31514-CGN
  3.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер MT31538-DON
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.490 ДЕН
  Помош