Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE FOOTBALL
NEW BALANCE FOOTBALL
NEW BALANCE FOOTBALL
NEW BALANCE FOOTBALL
NEW BALANCE FOOTBALL
NEW BALANCE FOOTBALL
NEW BALANCE FOOTBALL
NEW BALANCE FOOTBALL
Код на производ:
(MS31127-MS)
NEW BALANCE

NEW BALANCE FOOTBALL

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Комбинирајќи модерен стил со врвни перформанси, машките шорцеви за фудбал NEW BALANCE FOOTBALL TRAINING SHORTS се погодни и за терен и за теретана. Овие машки шорцеви се изработени од полиестерски прозрачен материјал со технологија NB DRY која ја отстранува потта од кожата и го забрзува нејзиното испарување, овозможувајќи ви да останете суви и ладни. Спецификација: Машки шорцеви за фудбал NB DRY технологија Средно длабок струк Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Комбинирајќи модерен стил со врвни перформанси, машките шорцеви за фудбал NEW BALANCE FOOTBALL TRAINING SHORTS се погодни и за терен и за теретана. Овие машки шорцеви се изработени од полиестерски прозрачен материјал со технологија NB DRY која ја отстранува потта од кожата и го забрзува нејзиното испарување, овозможувајќи ви да останете суви и ладни. Спецификација:

 • Машки шорцеви за фудбал
 • NB DRY технологија
 • Средно длабок струк
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви MS21073-BK
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.434 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.390 ДЕН
  Помош