Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO HYPER BOOM ALLOVER MEDALIST
SPEEDO HYPER BOOM ALLOVER MEDALIST
SPEEDO HYPER BOOM ALLOVER MEDALIST
SPEEDO HYPER BOOM ALLOVER MEDALIST
Детски костим за капење
Код на производ:
(81285806878)
SPEEDO

SPEEDO HYPER BOOM ALLOVER MEDALIST

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5-6 5-6
  • 7-8 7-8
  • 9-10 9-10
  • 1112 1112
  • 1314 1314
  • 1516 1516
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara
Помош