Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
NEW BALANCE ACCELERATE
Машка маица
Код на производ:
(MT23223-THN)
NEW BALANCE

NEW BALANCE ACCELERATE

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дизајнирана за врвна функционалност, машката маичка за трчање NEW BALANCE ACCELERATE е олицетворение на врвни перформанси. Изработена за трчање, машката маичка со кратки ракави е направена од лесен полиплетен материјал со врвна технологија NB DRYx за отстранување на влага за да ви помогне да останете свежи додека доминирате на секоја милја. Рефлексивните детали и задебелениот принт гарантираат дека ќе се истакнете поради вистинските причини. Спецификација: Машка маица за трчање со кратки ракави NB DRYx технологија Атлетски крој Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Дизајнирана за врвна функционалност, машката маичка за трчање NEW BALANCE ACCELERATE е олицетворение на врвни перформанси. Изработена за трчање, машката маичка со кратки ракави е направена од лесен полиплетен материјал со врвна технологија NB DRYx за отстранување на влага за да ви помогне да останете свежи додека доминирате на секоја милја. Рефлексивните детали и задебелениот принт гарантираат дека ќе се истакнете поради вистинските причини. Спецификација:

 • Машка маица за трчање со кратки ракави
 • NB DRYx технологија
 • Атлетски крој
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош